Direct Home & Garden

Marka zajmująca się dystrybucją szerokiej gamy produktów dekoracyjnych do wnętrz oraz ogrodu. Poprzez udział w licznych targach asortyment jest stale poszerzany z dbałością o najnowsze trendy na rynku.

Direct home and garden - wyjątkowe artykuły ogrodowe

 Direct home and garden oferuje wiele dekoracji na taras oraz dekoracji ogrodowych, takich jak domki i budki dla zwierząt, sztuczne drzewka, osłonki i doniczki, lustra dekoracyjne oraz dekoracje metalowe. Sztuczne rośliny to doskonałe rozwiązanie dla miłośników zieleni, którym nie wychodzi dbanie o kwiaty i drzewka, często wyjeżdżają albo wymarzona roślina jest szkodliwa dla ich pupili. Sztuczne rośliny ozdabiają wnętrze, ale nie wymagają pielęgnacji. Wśród domków i budek dla zwierząt znajdziesz karmniki dla ptaków, domki dla owadów oraz dla wiewiórek, dzięki którym przyczynisz się do wsparcia lokalnej fauny i zapewnisz zwierzętom schronienie i pożywienie, często nieocenione podczas mrozów. Dekoracyjne lustra to ciekawy dodatek aranżacji ogrodowej, mogący dodać jej niepowtarzalnego, magicznego charakteru - niektóre z nich wyglądają bowiem jak prezent od wróżek czy elfów. Metalowe dekoracje są wyjątkowo wytrzymałe, a przy tym pięknie kontrastują z zielenią i drewnem. Ponadto w asortymencie znajdują się doniczki produkcyjne oraz stojaki na donice.

Niepowtarzalne dodatki do domu - Marka Direct Home & Garden

 Wśród dekoracji domowych dostępnych w Direct home and garden znajdziesz akcesoria do roślin, takie jak kwietniki czy osłonki na kwiaty, sztuczne trawy, kwiaty oraz drzewka, wyjątkowe ręcznie robione dekoracje wiklinowe i oryginalne wazony w fantazyjnych kształtach, kolorach i o niecodziennych teksturach. Ponadto oferujemy bogaty wybór świec dekoracyjnych oraz półprodukty do ich samodzielnego wytwarzania, a dodatkowo świeczniki i lampiony. W asortymencie sklepu znajdują się również lustra, zegary, plecione makramy, dekoracje na ścianę oraz szkło dekoracyjne - butelki, zraszacze czy karafki. Nie brak także naturalnych dekoracji z ekologicznych materiałów, które doskonale podkreślają wnętrza w stylu boho lub łagodzą charakter tych nowoczesnych dzięki akcentom z drewna, trawy morskiej, wikliny czy juty.

Nasze produkty

Pobierz katalog produktów i sprawdź naszą szeroką ofertę.

Katalog 2023

katalog direct_home and garden.pdf

Dywany i wycieraczki

Sprawdź naszą ofertę dywanów.

Katalog dywany 2023

dywany.pdf